CONTACTGEGEVENS

WIJKVERENIGING STEENWIJK NOORD

 

      Mathijs Kiersstraat 11, 8331 KR, Steenwijk
      info@steenwijknoord.nl
      Bankrekening: NL 05 RABO 0322 0264 82


Bestuur
  Voorzitter:
      Mw. Albertine de Jonge

        H. van Swinderenstraat 31

        8331 KV  Steenwijk

        0521 - 52 19 88

      voorzitter@steenwijknoord.nl
  Secretaris:
      Mw. Elly van der Maas

        Houthaven 28

        8331 LZ Steenwijk
        0521 - 52 35 13

      secretaris@steenwijknoord.nl
  Penningmeester:
      Dhr. Marten van Luinen

        Steenwijkerdiep 31G

        8331 LP  Steenwijk

        06 53 16 28 04

      penningmeester@steenwijknoord.nl
  Bestuurslid:
      Dhr. Lefert Roo

        Egbert Hiddingstraat 1

        8331 KE Steenwijk

        0521 - 52 39 23   

      Dhr. Lesley vam de Zweerde

        Tukseweg 61

        8331 LB Steenwijk

  Ledenadministratie:

      Kees Nagelhout

      ledenadministratie@steenwijknoord.nl
  Belangen:

      belangen@steenwijknoord.nl
 

Redactie Wijkinfo Steenwijk Noord
  Redactie:

      Maaike Jansen, Marieke de Jonge en Herman van Dijk
      redactie@steenwijknoord.nl

      Tel: 0521 - 51 35 88
 

Actviteitencommissies
  Kaarten, verslagen en standen:

      Dhr. W. Hoogma
  Gezelschapspellen en bingo:

      Dhr. H. Slot
      0521 - 51 70 12
 

Jeugdcommissie:

      Mw. Karin Schrotenboer

      jeugd@steenwijknoord.nl
 

Wijkvereniging Steenwijk Noord | info@steenwijknoord.nl

UA-46630491-1